Pacientai, kurie rekomenduoja Virgilijus Grinius, %

V. Griniaus kardiologijos kabinetas „Pulsas“

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13242, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

V. Griniaus kardiologijos kabinetas „Pulsas“
2023-07-21, 14:20 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas, tikras savo srities profesionalas. Lankausi pas jį jau ne pirmus metus, ir esu labai patenkinta, nes gydytojas puikiai parinko reikalingus vaistus ir sureguliavo jų dozes. Šio gydytojo dėka galiu jaustis normaliai gyvendama su sutrikusiu širdies ritmu.

Elena Raudonienė

2023-06-28, 22:03 | Registruotas lankytojas 1

Tai gydytojas iš DIDELĖS raidės, dėmesingas, puikus kardiologas, išmanantis savo darbą. Greitai ir tiksliai nustatė ligos diagnozę, paskyrė gydymą. Dėkoju, Jums, už sugrąžintą sveikatą. Jonas iš Marijampolės.

2023-03-01, 20:53 | Registruotas lankytojas 1

Dr. Virgilijus Grinius labai atidus ir dėmesingas,profesionaliai ir kruopščiai išanalizavo mano sveikatos problemas. Atliko reikalingus tyrimus ir tiksliai diagnozavo ligą.Nedelsiant man buvo atlikta širdies kraujagyslių stentavimo operacija.Paskirtas tolesnis gydymas ir reikalingi vaistai. Mano sveikata pagerėjo . Toliau mano sveikatos būklė yra stebima, vartoju reikiamus vaistus ir esu ramus. Jaučiu didelę pagarbą ir dėkingumą už puikų gydymą ir vis gerėjančią sveikatą.
Pagarbiai; Arūnas Šniaukšta, Šakiai.

2023-01-09, 11:23 | Registruotas lankytojas 1

Daug gerų žodžių norėtusi pasakyti apie gydytoją kardiologą V.Grinių.Atvykęs pas jį konsultacijai jaučiausi prastai,tačiau nepagalvojau,kad mano būklė tokia sunki.Tai greitai ir operatyviai įvertino gydytojas vos pamatęs mane įžengus į jo kabinetą.Tyrimai buvo atlikti žaibiškai,nustatė diagnozę,neleido judėti.Skubiai iškvietė greitąją medicininę pagalba.Visą laiką stebėjo,neštuvuose buvau išvežtas į Kauno Klinikas.Labai nustebau,kai kitą dieną išgirdau gydytojo balsątelefono ragelyje.Jisdomejosi kaip savijauta,kad gydytojui tai svarbu ir rūpi sujaudino ne tik mane,bet ir artimuosius.Jau kuris laikaslankausi pas gydytoją konsultacijai.Gaunu svarbių patarimų įvertinama sveikatos būklė.Tai labai konkretus žmogus ir savo srities specialistas.Noriu palinkėti daug gerų darbų ir stiprios sveikatos jums gydytojau!Pagarbiai Algimantas.

2022-10-08, 17:30 | Registruotas lankytojas 1

Prieš 9 metus mamai prasidėjus širdies problemoms, reguliariai bendraudavom su Kauno klinikų ir privačių medicinos klinikų kardiologais. 2021 m. Covid-19 pandemijos laikotarpiu mamai sutriko 11 kartą širdies ritmas. Stacionare elektros šoku atstatytas ritmas laikėsi trumpai. Gydytojai liepė susitaikyti su pabėgusiu širdies ritmu ir gyventi toliau. Pagal rekomendacijas kreipėmės į Gerb. Daktarą V. Grinių. Atlikęs visus reikalingus tyrimus ir kruopščiai išanalizavęs 7 metų medicinos dokumentų išrašus paskyrė gydymą. Sumažino per pusę tuo metu geriamų vaistų kiekį, suderino vaistų gėrimo laiką. Mamai savijauta pagerėjo jau po savaitės. Po pusės metų nukreipė į Kauno klinikas širdies ritmo atstatymui. Šiandiena mama 79 metų gyvena pilnavertį gyvenimą. 1,5 metų lankomės ir dėkojame Daktarui V. Griniui už suteiktą profesionalią pagalbą. Su pagarba Loreta Kazakevičienė Marijampolė

2022-10-07, 16:23 | Registruotas lankytojas 2

Prieš tris metus atsiradus širdies problemai, po nesėkmingų apsilankymų pas keletą kardiologų, man rekomendavo Gydytoją V. Grinių. Nuvykus labai maloniai ir profesionaliai priėmė, išklausė nusiskundimų ir atlikęs apžiūrą skubiai susitarė, kad būčiau priimta į Kauno klinikas tolimesniam gydymui, nes širdies problema reikalavo ne tik gydymo vaistais bet ir skubios operacijos. Esu labai dėkinga šiam gydytojui, nes jei ne jis neaišku kaip visa situacija būtų susiklosčiusi. Šiuo metu, pas gydytoją lankausi reguliariai ir kiekvieną kartą esu patenkinta vizitu. Gydytojas visuomet draugiškas, malonus, rūpestingas ir labai atsakingai žiūrintis į savo darbą.

2022-03-17, 21:33 | Registruotas lankytojas 6

Rekomenduoju. Vieno apsilankymo metu atliekami reikiami tyrimai, suteikiama kvalifikuota pagalba, paskiriamas reikiamas gydymas.

2022-01-31, 02:35 | Registruotas lankytojas 3

Tikras profesionalas, labai rekomenduočiau visiems žmonėms, kurie nori pratęsti savo gyvenimą. Mano vyras jau iškeliavo į amžinąjį poilsį, bet GYDYTOJAS iš didžios raidės. AČIŪ...

2022-01-31, 02:35 | Registruotas lankytojas 3

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Labai esame dėkingi gydytojui V.Griniui už labai profesionalią konsultaciją, tinkamai parinktą gydymą, kas suteikė mano tėčiui, kuriam 80 metų, puikią savijautą. Ačiū Jums.
Renata L. 2022.01.20

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Labai ačiū gyd.Griniui už išsamią ir tikslią diagnozę, paskirtą tinkamą gydymą dėl ritmo sutrikimo. Du metus vargau dėl šio negalavimo. Apsilankęs konsultacijoj pas gyd.Grinių gavau tinkamą gydymą, patarimus. Šiuo metu jaučiuosi labai gerai.Ačiū.
B. Arvydas

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Galiu pasakyti tik gerus žodžius apie gydytoją. Labai mandagus, kantrus, dėmesingas. Išklauso ligonio skundus apie sveikatos būklę.Nuoširdžiai pataria, padaro reikalingus tyrimus (echoskopiją, kardiogramą). Aš dėkinga gydytojui už supratimą ir jo kantrybę. Po širdies vožtuvo keitimo operacijos praėjus 10 metų, sutriko širdies ritmas. Gydytojas sugebėjo ritmą atstatyti, paskyrė reikalingus vaistus, išmokė, kaip reikia kontroliuoti savo savijautą, kokius vaistus naudoti. Ačiū gydytojui, žemai jam lenkiuosi.
Natalja T. Jonavos m. gyventoja 2022.01.27

2021-12-18, 18:27 | Registruotas lankytojas 4

Labai esu dekinga gerb,gydytojui Griniui,nes jis vienintelis gydytojas ,kuris perspejo ,kad mano sveikatos problema ,širdies problemos,šokinejantis spaudimas ir sublogejusi būkle vartojant vaistus spaudimui reguliuoti,buvo iššaukti mano vartojamų neuroleptikų.Jo deka ,kreipiausi pas psichiatrą,pakeite vaistus,nes vartojau neuroleptikus 14 metu ir gavosi stiprus šalutiniai reiškiniai panašūs i kardiologines problemas.Tikrai teko ne kartą kviest greitąją pagalbą,lankytis pas ne vieną kardiologą,bet tik gerb.Grinius atpažino problemą.Esu dabar sveika ir begalo esu Jums dekinga.

2021-09-16, 20:14 | Registruotas lankytojas 3

Puikus specialistas,savo srities žinovas.Ačiū daktare,kad jus toksai esate...

2021-06-10, 22:08 | Registruotas lankytojas 1

Jau trys metai lankausi pas gerb. daktarą V. Grinių. Po atliktos mitralinio vožtuvo operacijos sutriko širdies ritmas. Kauno universitetinėse klinikose buvo atliktas elektrošokas, kurio metu atstatytas širdies ritmas laikėsi labai trumpai. Todėl dėl ritmo atstatymo ir kt. problemų kreipiausi pas gerb, daktarą V. Grinių. Daktaras atlikęs visus reikiamus tyrimus, kruopščiai apžiūrėjęs, paskyrė vaistus. Keletą dienų panaudojus vaistus, sveikata greitai pagerėjo, ritmas atsistatė. Šiuo metu reguliariai lankausi pas šį gydytoją, kuris stebi mano širdies būklę (pakoreguoja vaistų kiekį, laiką, suderinamumą su kitais vaistais). Ne vienam pažįstamam rekomendavau šį gerb. daktarą, kurie po apsilankymo džiaugėsi daktaro profesionalumu, kompetencija ir bendravimu su pacientu.Labai esu patenkinta, kad toki savo srities specialistai taip gali padėti pasijausti saugiai. Trūksta padėkos žodžių šiam gerb. daktarui. Padėkosiu trumpai: "dėkinga taip, kad žodžių nerandu". Ačiū. Vida Onutė iš Marijampolės.

2021-06-08, 23:05 | Registruotas lankytojas 1

Gyvenime būna ir taip, kad meilė ir liga užklumpa netikėtai. Sutriko širdies ritmas. Teko apsilankyti ne pas vieną kardiologą. Atrodo jie stengėsi, bet rezultatas buvo ne toks, kokio reikėjo. Vaikai surado kabinetą ''Pulsas''.
Užsiregistravus konsultacijai, neteko ilgai laukti. Pirmą kartą į privatų kabinetą. Įspūdis labai geras. Vizitui skiriama net 1,5 val. Užtenka laiko tyrimams, klausimams ir atsakymams. Pakoregavo vaistų vartojimą, aptarėme mitybos, darbo ir judėjimo klausimus. Lankiausi kas mėnesį, vėliau kas tris, o dabar kas 6-8 mėn. Nusivežu klausimus ir raštu. Galvojau, kad pasijuoks iš manęs, bet Gydytojas atsakė rimtai, kad "man patinka, kai žmogus domisi savo liga''. Lankausi jau tris metus. Man 68 metai. Lenkiuosi ir dėkoju gerb. Gydytojui - Žmogui, kuris daug padaro, kad vėl galėtume džiaugtis gyvenimu.
Sėkmės, Jums Gydytojau, darbe ir asmeniniame gyvenime.
Visiems rekomenduoju, iškilus širdies problemoms, kreiptis pas gerb. Gydytoją V. Grinių.
Pagarbiai : Julius Biržai

2021-05-11, 14:20 | Registruotas lankytojas 2

Puikus savo srities specialistas, dėmesingas gydytojas

2021-05-04, 21:33 | Registruotas lankytojas 2

Pas gydytoją patekau pakankamai greitai. Apžiūrėjęs, atlikęs visus tyrimus ir atlikęs apklausą kone iš karto suprato mano ligos rimtumą ir nieko nelaukdamas susitarė dėl vizito su Klinikų kardiologe dėl tolimesnių tyrimų ir priežiūros. Gydytojas labai atidus, rimtas, malonus, profesionalus ir savo srities specialistas. Šiuo metu esant problemoms ar eilinei apžiūrai kreipsiuosi tik pas jį.

2021-04-08, 10:44 | Registruotas lankytojas 1

Mano mama pas Gydytoją V.Grinių lankosi jau penkioliktus metus. Esu dėkinga Gyd. Griniui už suteiktą galimybę išsaugoti mamos sveikatą bei už profesionalius ir nuoširdžius patarimus kiekvieno vizito metu. Esame širdingai dėkingi, jog Gyd. Grinius greitai priėmė vizitui mano brolį, kuris taip pat turėjo problemų su širdimi. Jūsų dėka mano mama ir brolis šiandien gali jaustis pilnavertiškai :)
Lina Kaziukonienė, Šilalė.

2021-03-30, 13:11 | Registruotas lankytojas 2

Pas gydytoją V.Grinių lankausi jau aštuoneri metai. Kiekvieno apsilankymo metu atliekami būtini tyrimai, vartojamų vaistų korekcijos. Esu dėkingas už konsultacijas, rekomendacijas ir profesionalius patarimus. Didelis privalumas. kad pas gydytoją patekti galima pakankamai greitai, kai specialisto konsultacija būtina kuo skubiau. Gydytojo V.Griniaus profesionalumu tikrai nevertėtų abejoti.

Vidmantas. Vilkaviškis, 2021-03-29

2021-03-19, 14:51 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją V Grinių lankausi po infarkto jau šešis metus.Vizitų metu atliekami visi reikiami tyrimai,pakoreguojami vaistai.Visiškai pasitikiu gydytojo kompetencija ir esu labai patenkintas gydymu bei nuoširdžiu bendravimu.
Linkiu gydytojui sveikatos ir sėkmės darbuose.
pagarbiai A Masys

2021 03 19

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Labai aukštos kvalifikacijos gydytojas, sutvarkė kraujo spaudimą, kas nebuvo padaryta daugelį metų kitų specialistų. Malonus gydytojas, šiltas bendravimas, savo srities tikras profesionalas. Ačiū už suteiktas paslaugas, linkiu visokeriopos sėkmės Jūsų sunkiame darbe. Ačiū Jums !!!
Marijampolė
2021.02.18
Vytautas Bagdonas

2020-12-25, 23:37 | Registruotas lankytojas 1

Tik patys geriausi atsiliepimai apie šį profesionalų bei atidų gydytoją! Konsultacijų metu buvo išsamiai išanalizuotas negalavimų pobūdis, paskirti papildomi tyrimai bei diagnozuota tikroji negalavimų priežastis, kurią nuosekliai gydome toliau. Ačiū Jums!
Rekomenduoju, kaip profesionalų, rūpestingą bei nuoširdų specialistą.
Romualdas Raguckas, Virbalis.

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Nuo rugpjūčio mėnesio lankausi pas gydytoją. Buvo labai blogai su sveikata, Šiuo metu jaučiuosi gerai, lgydytojas labai padėjo, surado reikiamus man vaistus, dingo sausas kosulys ir dingo mėlynės nuo kūno. Labai esu dėkingas. Didelis ačiū.
Alvydas M. 2020.12.11

2020-12-03, 17:46 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas

2020-12-02, 21:46 | Registruotas lankytojas 11

Nesitikėjau, kad tokių gydytojų yra. Man šį gydytoją pasiuntė Dievas.
Pusę metų kankinausi po širdies priepolio, nenustatė niekas diagnozės, skirdavo ne tuos vaistus, suversdavo kaltę amžiui ir kitokių priežasčių atrasdavo. Greitosios medikai suleisdavo raminančių ir nieko daugiau. Buvau nusprendus, kad gal duotas nurodymas sumažinti gyventojų skaičių.
Gydytojas iš karto nustatė diagnozę, paskyrė gydymą, suderino procedūrų datas. Esu po stentavimo ir džiaugiuosi gyvenimu dėka šio gydytojo ir visiems širdininkams liepiu pas jį eiti. Viskas greitai, aiškiai, tiksliai

2020-12-02, 21:46 | Registruotas lankytojas 11

Nesitikėjau, kad tokių gydytojų yra. Man šį gydytoją pasiuntė Dievas.

2020-11-30, 21:46 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas savo srities profesionalas. Man labai pagelbėjo, tiksliai nustatė ligą, ir jau daug metų lankausi. Pasitikiu ir rekomenduoju. Pacientas Almantas.

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Esu labai patenkinta apžiūra. Gydymas skiriamas geras, tinkami vaistai. Nusiunčia, jei kokia procedūra reikalinga

Pacientė R.Rekašienė

Paciento gydymo įstaigoje parašytas atsiliepimas

Tai nuostabus gydytojas.Lankausi seniai, visuomet išeinu tik su gera nuotaika.Geri patarimai, nuoširdus pokalbis, geras gydymas - visa tai atsiliepia sveikatai. Linkiu gydytojui daug laimės, geros sveikatos ir toliau taip aptarnauti ligonius. Vien tik dėl gydytojo nuoširdaus aptarnavimo šiandien aš jaučiuosi labai puikiai.Ačiū jums.

Pacientas P.Sutkus

2020-11-07, 10:59 | Registruotas lankytojas 2

Lankausi pas šį gydytoją po infarkto jau ketvirtus metus. Visada atidžiai išklauso problemas, pakonsultuoja, tinkamai parenka vaistus. Esu labai patenkintas gydymu ir rekomendavau gydytoją savo giminaičiams. Leonas V.

2020-09-17, 13:40 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui V.Griniui už rūpestį tėčiu, už išsamią apžiūrą, tyrimus, konsultaciją, siuntimą dėl širdies stimuliatoriaus, tolimesnį domėjimąsi dėl gydymo, operacijos. Tikrai jutom ir juntam, kad gydytojui svarbu suteikti tai, kas pagerintų tėčio savijautą. Ačiū, kad esat. Su pagarba dukra Sigutė

2020-03-09, 16:42 | Registruotas lankytojas 1

Jau 11 metų reguliariai lankausi pas gydytoją V. Grinių. Po patirto infarkto gydytoją rekomendavo buvęs bendradarbis. Iš karto lankiausi kas mėnesis, vėliau kas trys mėnesiai, o šiuo metu kas pusmetis. Vizitų metu visą laiką atliekami visi reikiami tyrimai, pakoreguojami vaistai, paaiškinama esama būklė, gaunamos įvairios rekomendacijos dėl tolimesnių veiksmų. Šį gydytoją taip pat rekomendavau keletui pažįstamų žmonių, nes per pakankamai ilgą laikotarpį įgijau visišką pasitikėjimą gydytojo kompetencija. Tai savo srities aukštos klasės specialistas. Dėkoju gydytojui. Sėkmės jam veikloje.
Antanas, Marijampolė

2020-03-03, 09:52 | Registruotas lankytojas 4

2020-02-28 turėjau vizitą pas kardiologą V. Grinių. Esu pensininkė, jau 5 m. sergu širdies ritmo sutrikimu ir periodiškai lankausi pas daktarą V. Grinių, pasitikiu juo. Mano būklė gerėja, nes gaunu tinkamą gydymą. V. Grinius yra patyręs ir rūpestingas daktaras, po vizito pas jį dingsta nerimas, jaučiu gavusi tinkamą konsultaciją ir mano sutrikimą geriausiai slopinančius vaistus. Jei kokie pažįstami klausia patarimo, gal žinau gerą kardiologą, visą laiką duodu V. Griniaus kontaktus, nes manau, kad jei sugebėjo padėti man ligoje, tai pagelbės ir kitiems.

2019-10-27, 08:35 | Registruotas lankytojas 1

Atsitiktinumo dėka patekau iškart pas gydytoją V. Grinių (atsisakius pacientei), jaučiausi blogai, spaudimas šokinėjo, pradėjo dusinti ir t. t. Gydytojas išklause tikrino prietaisais ir po 1,5 valandos kruopščios apžiūros ir analizės pakeitė vaistus. Gydymas pilnai pasiteisino,spaudimas normalizavosi, nebedusina. Esu labai patenkinta ir visiems rekomenduočiau V. Grinių.
ačiu jums Daktare
Gene Staniene

2019-10-25, 13:45 | Registruotas lankytojas 2

Dėkoju gyd. V. Griniui už malonų bendravimą, tinkamų mano ligai vaistų, tyrimų paskyrimą ir jų išsamų aptarimą. Dėka gydytojo kompetencijos jaučiuosi neblogai. Turint širdies problemų rekomenduoju nedelsti ir apsilankyti pas gerbiamą gydytoją. O Jums gydytojau linkiu tik geros sveikatos ir kad dar ilgai savo žiniomis galėtumėte padėti daugumai pacientų.
Su pagarba,
pacientas Kaklauskas iš Kauno.

2019-09-12, 08:20 | Registruotas lankytojas 1

Rekomendavus pažįstamai, pirmą kartą apsilankiau prieš du metus. Po apžiūros Daktaras paskyrė vaistus kraujospūdžio sureguliavimui, baigėsi širdies ploto skausmai, atsirado energija. Ne vienam pažįstamui rekomendavau šį mediką. Esu dėkinga daktarui V. Griniui už iš esmės pagerėjusią sveikatą.
Birutė Mykolaitienė

2019-06-09, 10:14 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoja V.Griniu lankosi mano mama B.Maženienė, norim padėkoti gydytojui už pagerinta mamos sveikata, mama jaučiasi daug geriau po keliu apsilankymu. Lankantis pas ji jautiesi kaip atėjas pas drauga, nuostabus bendravimas. Manom kad toks gydytojas nusipelno tik geriausiu rekomendaciju.
Su pagarba dukra

2019-05-06, 12:19 | Registruotas lankytojas 2

Be galo patenkinti gydytojo darbu, dėmesingas, skirianti pakankamai laiko pacientui. Lankomės 1 metus, po širdies vožtuvo operacijos.
Antanas, Alytus

2019-04-30, 17:17 | Registruotas lankytojas 2

Geros Jums darbo dienos!!! :)

2019-04-16, 10:51 | Registruotas lankytojas 1

Tikras profesonalas savo specilybės. Tinkamai parinko vaistus širdies ritmui sureguliuoti. Rezultatas gan greitai buvo pasiektas. Mano nuomone tokie specialistai ir turi būti konkretūs, aiškus. Lankysiuosi kaip nurodė pasitikrinti širdies darbą. AČIU
Romualdas Ulba

2019-04-11, 11:51 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdžiai dėkoju gerb. gydytojui V. Griniui už gydymą. Jis atliko visus tyrimus, teisingai nustatė diagnozę, skyrė vaistus, nuo kurių atsistatė širdies ritmas, išnyko permušimai. Labai džiaugiuosi, kad gydžiausi keletą mėnesių tik pagal šio gydytojo skirtą gydymą. Ačiū ir sėkmės Jums.

Su pagarba,
Angelė Kazlauskienė

2019-04-09, 13:59 | Registruotas lankytojas 4

Ačiū gydytojui už rūpestingą gydymą, rekomenduoju. Stefanija Macijauskienė

2019-04-05, 07:14 | Registruotas lankytojas 1

Norime su visa šeimyna nuoširdžiai Jums padėkoti už man sugrąžintą sveikatą, Jūsų profesionalumą ir rūpestingumą. Ačiū, kad manyje dabar plaka sveika širdis, kad galiu ir toliau džiaugtis gyvenimu. Linkiu Jums visakeriopos sėkmės sunkiame ir atsakingame gydytojo kardialogo darbe.
Su pagarba, Valentina Šmitienė su dukra ir anūkėmis.

Grinius Virgilijus atsakė

Džiaugiuosi, galėjęs jums padėti, nes jūsų liga buvo pasiekusi kritinę ribą, kai bet koks delsimas galėjo būti lemtingas...

2019-04-02, 12:06 | Registruotas lankytojas 4

Širdies ritmo sutrikimą pajutau prieš 6 metus. Teko gydytis pas įvairius kardiologus Alytuje ir Vilniuje, nesijaučiau geriau. Maždaug po metų patekau pas gydytoją V. Grinių, jo privačiame kabinete. Jis atliko reikalingus tyrimus, paskyrė vaistus. Pradžioje lankiausi kas 3 mėn, kas pusmetis. Gaudavau naudingų patarimų ir paskirdavo tinkamus vaistus. Dabar jaučiuosi gerai, jau 5 metai vartoju gyd. V. Griniaus rekomenduotus vaistus. Man 63 metai, nors esu pensininkė ir kasdien vartoju vaistus, galiu gyventi normaliai.

2019-03-23, 17:39 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas, suteikiantis visą reikiamą pagalbą. Konsultuoja, atlieka visus tyrimus, gilinasi į problemas ir nuoširdžiai rūpinasi savo pacientais. Esu jam dėkinga už visą man skirtą laiką, už veiksmingą gydymą ir nuoširdų rūpestį bei patarimus.
Sabina, Kaunas

2019-03-11, 10:52 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas. Puikiai pritaikė vaistus ir gydymą. Atstatė širdies ritmą, sureguliavo spaudimą. Nuoširdus Ačiū.
Janina iš Šakių