Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Liutkevičienė, %

„Tavo klinika“

Išduota: 2016-07-05, Nr. MPL-21283, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2010-07-07, Nr. MPL-15970, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Liutkevičienė Rūta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Liutkevičienė Rūta?

„Tavo klinika“
2023-12-22, 16:12 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja! Labai rūpestinga ir atidi. Ir turi labai daug energijos ir pozityvumo, sunku neužsikrėsti :))

2023-04-26, 22:10 | Registruotas lankytojas 7

Kol nepradėjau lankytis pas šią gydytoją, net negalėjau įsivaizduoti, kad gali būti tokia ginekologė, kuri taip nuoširdžiai rūpinasi pacientais, jog konsultuotų net ne darbo metu. Esu be galo dėkinga už nėštumo priežiūrą, gydytojos dėka buvo anksti pastebėtas gimdos kaklelio trumpėjimas ir spėti aubrandinti kūdikių plaučiai, taip pat gydytoja pastebėjo po truputį didėjantį spaudimą, dėl ko ligoninėje atsidūriau pačią pirmą dieną kai pradėjo lįsti preeklampsija. Jei ne gydytojos rūpestis ir profesionalumas, ko gero nebūtų pavykę mažylių išnešioti iki 34 sav 6d. Atradau ginekologę, kuria galiu pasitikėti ir kreiptis bet kuriuo klausimu. Tikrai rekomenduočiau visoms, kurios ieško patikimos specialistės tiek nėštumo priežiūrai, tiek bet kokiai kitai ginekologinei problemai ar profilaktikai.

2023-04-25, 21:15 | Registruotas lankytojas 2

Prižiūrėjo mano antra nėštuma. Gydytoja maloni, atsako į sms, bet jaj trūksta kompetencijos. Pagal jo įvertinimus mano dukra turėjo gimti smulki. Kiekviena karta kai darė echoskopija sakė " koks pas Jus smulki mergaitė". Nuo ok, aš jai tikejau. Kai buvau 38 savaitę, su pilnai uždaritu kaklelio bandžiau kalbėti apie planinė CP, tai manęs nuramino, tipo viskas gerai, veiklą gali dar prasidėti, kad čia normali praktika... 4 dienos iki gimimo papoliau į Santariškių ir tenais gydytoja padarė echoskopija ir nustatė kad dukrą apie 4 kg. Ir sakė kad man negalima gimdyti per natūraliais takais, kadangi tūrių randa po Cezario pjūvio, bet sakė vadovautis mano gydytoju rekomendacijos. Planinę tvarka atvažiavau į VGN. Tai VGN niekas nesureagavo į tą echoskopija iš Santariškių ir man leido gimdyti pačioj. Nežinau kaip baigtų mano gimdymo ir ką būtų su manimi ir su dukra, jeigu prasidetu gimdymo veiklą. Bet išbėgo vandeni, silpna gimdymo veiklą ir buvo priimtas sprendimas daryti CP. Dukra gimė 4090 g. Šklėris, kai išraše iš ligoninės, sakė kad man pasisekė... Galėjo būti gimdos plyšimas...

2022-12-22, 08:56 | Registruotas lankytojas 1

Noriu nuoširdžiai rekomenduoti Gydytoją Rūtą Liutkevičienę. Pasirinkau šią talentingą Gydytoją prižiūrėti savo nėštumą ir likau labiau nei laiminga. Ji be galo atidi, dėmesinga, profesionali, puikiai išmananti savo sritį ir visus naujausius tyrimus. Tiek man, tiek vyrui viską paprastai ir aiškiai papasakojo. Nuostabu, kad ieškant kas prižiūrės mano nėštumą dar Vilniaus gimdymo namuose, galiausiai atsekiau Gydytoją ir į Tavo kliniką bei žinau, kad mano sveikata bus rūpestingai pasirūpinta. Rekomenduoju tiek šeimai, tiek visoms draugėms, nes pasiseka kai gyvenime sutinki gydytoją su tikru pašaukimu, kuris neskaičiuoja nei savo laiko, dirba su malonumu, o prireikus atvažiuoja ir laisvadienį tam, kad pacientui būtų ramu.

2022-12-15, 15:43 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja Rūta yra savo srities profesionalė, kurios dėka ant rankų supuoju sveiką ir laimingą kūdikį. Viso nėštumo metu jaučiausi rami, saugi ir prižiūrėta, kadangi gydytoja paskirdavo vizitus pas specialistus, jei matė tam poreikį, visada atsakydavo į rūpimus klausimus, skirdavo laiko aptarti tyrimų rezultatus. Ji nuostabi gydytoja ir labai labai šiltas žmogus, kiekvienai nėštukei rekomenduoju iš visos širdies savo stebuklo laukti tik pas ją!!! Apkabinimai nuo Ievos ir Vyčio :)

2022-10-28, 17:35 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Kaip sakant buvau ir varge, ir laimėje su ja. Prižiūrėjo visą mano nėštumą, esu labai dėkinga. Visada atsakydavo į visus rūpimus klausimus net gi ne darbo metu. Visada visiems rekomenduosiu

2022-10-14, 15:07 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas šią nuostabią gydytoją viso nėštumo metu.
Pas šią gydytoją jaučiausi saugi, ir jutau, kad mano nėštumo priežiūra yra patikimose rankose.
Gydytoja labai atidi, ir informatyvi. Visada išklausė ir atsakė į man rūpimus klausimus. Visada po jos vizito žinojau ir jutau, kad "pro akis" į nėštumą ji nežiūri, o atvirkščiai - labai atidi ir profesionali gydytoja.

2022-07-01, 13:00 | Registruotas lankytojas 1

Nesu sutikusi geresnės gydytojos nei Rūta. Ji visiškai atsidavusi savo darbui ir matosi, kad myli tai, ką daro. Galėtų daugiau būti tokių gydytojų Lietuvoje. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau ją prižiūrėti nėštumą. Visą laikotarpį labai rūpinosi ir nenumojo ranka į atsiradusius neaiškumus, problemas. Stengėsi viską išsiaiškinti ir padaryti, kad tik viskas būtų gerai tiek man tiek vaikeliui. Ačiū labai, Rūta, kad taip stengiatės ir rūpinatės. Ateityje tikrai žinau, kokią gydytoją rinksiuosi, jei prireiks! Rūta, Jūs nuostabi!

2022-06-14, 16:08 | Registruotas lankytojas 13

Vienas žodis - nuostabi. Labai švelni,ypač apžiūru metu,visada isigilina į iškilusias problemas ir nuodugniai viską paaiškina. Nuoširdžiausios rekomendacijos! ????

2022-05-02, 07:56 | Registruotas lankytojas 3

Lankiausi pas šią gydytoja viso nėštumo metu,tai tikrai galiu pasakytu kad ši moteris - nuostabi gydytoja,matosi ,kad labai myli savo darba,visada aiškiai atsakydavo i visus klausimus,nuramindavo ,budavo labai maloni,švelni.100% rekomenduociau,nes 100% pateisinti lukesciai:)

2022-03-26, 19:44 | Registruotas lankytojas 2

Labai nuoširdi, rūpestinga gydytoja. Padrąsino sunkią minutę, savo iniciatyva apsiėmė globoti, kol problemą išspręs. Ačiū jai labai! Tikrai rekomenduoju!

2022-03-17, 20:09 | Registruotas lankytojas 1

Super daktare draugiska.maloni.žinančia savo darba ir gerei ja atleka.Aciu labai

2022-02-03, 15:44 | Registruotas lankytojas 2

Profesionali ir maloni gydytoja, viską atidžiai stebėjo, atsakydavo į rūpimus klausimus, jeigu dar prireiks, tikrai grįšiu :)

2022-01-26, 13:12 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabi daktarė. Tik patys geriausi atsiliepimai, nuoširdi. Viską patikrino ir vizitas užtruko ne 5min kaip pas kitas. Labai džiaugiuosi atradus šią nuostabią gydytoją.

2022-01-26, 13:12 | Registruotas lankytojas 5

2021-11-10, 15:28 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja – rūpestinga, atidi, nuoširdi. Gera matyti žmogų, taip tobulai dirbantį savo darbą. Su entuziazmu, begaliniu noru padėti, betarpiškumu. Ačiū už stebėjimą nėštumo metu, išsamius paskaitų įrašus, pasiteiravimus kaip jaučiuosi, padrąsinimą ir rūpestį laukiant gimdymo.

2021-11-03, 21:37 | Registruotas lankytojas 2

Yra gydytojų kurie tikrai verti šito vardo ,,Gydytojai,
Rūta viena iš tokių
Linkių tik pačiu geriausiu jums pacientų.
Aš tikrai likau labai nustebinta.
Ačiū

2021-11-03, 21:37 | Registruotas lankytojas 2

Yra gydytojų kurie tikrai verti šito vardo ,,Gydytojai,
Rūta viena iš tokių
Linkių tik pačiu geriausiu jums pacientų.
Aš tikrai likau labai nustebinta.
Ačiū

2021-10-04, 15:37 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi,atsidavusi savo darbui, iniciatyvi, konkreti,išmananti savo darbą,atsakinga gydytoja! Prižiūrėjo viso neštumo metu.Labai rūpestinga,atsakydavo į visus klausimus,konsultuodavo ir ne darbo metu.Visą neštumą jaučiausi saugiai ir ramiai lankydamasi pas Rūtą Liutkevičienę:)Ačiū Jums labai!
Ačiū ir organizuojamus kursus,kurių dėka galėjau pasiruošti laikotarpiui po gimdymo:)

2021-08-18, 14:47 | Registruotas lankytojas 6

Gydytoja profesionalė - visada rūpestinga, dėmesinga, maloni, draugiška. Kaskart apsilankius išeinu ramia širdimi ;)
100% rekomenduoju ir puikus pavyzdys visiems!

2021-07-11, 16:32 | Registruotas lankytojas 5

Отличный врач Рута Люткявичене!
Благодаря ей и её советам я чувствовала себя уверенной и информированной по всем вопросам.
Мне очень повезло, что я попала к такому понимающему и компетентному специалисту.
Благодарю за поддержку и заботу!

2020-12-15, 16:38 | Registruotas lankytojas 3

Spalio mėnesį gydytoja Rūta Liutkevičienė priėmė mano gimdymą. Nepaprasta gydytoja - labai dėmesinga, nuoširdi, suteikė saugumo jausmą, palaikė, pateikė absoliučiai visą reikalingą informaciją gimdymo metu ir po jo, atsakė išsamiai į visus rūpimus klausimus. Labai džiaugiuosi, kad patekau į šios nuostabios gydytojos rankas. Mūsų šeima visada bus be galo dėkinga už viską.

2019-11-28, 20:15 | Registruotas lankytojas 1

Ši gydytoja padėjo ateiti dviems mano aunūms į pasaulį. Tai buvo prieš 2 ir 3 metus. Kiekviena intervencija man buvo paaiškinta, į visus klausimus bubo atsakyta. Tokio pozityvaus mediko reiktų paieškot. Nė karto nepakėlė balso, nuo 8 cm visą laiką buvo šalimais.
Kaip medikas be galo nuoširdus, palaikantis, randantis tinkamą žodį, pajuokaujantis. Žodžiu po pirmo gimdymo tikėjausi ir vėl gimdyt pas šią gydytoją, susiklostė viskas taip, kad vėl papuoliau į šios gydytojos pamainą. Antrą kartą buvau nudžiuginta, rami, gimdėme su šypsena. Kaip bebūtų viskas tetruko porą valandų, turbūt dėl mano pozityvaus nusiteikimo ir basąlygišku pasitikėjimu mediku. Ir ne, mes nieko nemokėjom, mes su niekuo nesitarėm. Jei gyvenime susiklostytų aplinkybės, kad vėl laukčiausi, tai šį kartą norėčiau ir kad gydytoja R. Liutkevičienė mane prižiūrėtų nėštumo metu, ir priimtų mažylį. Ačiū Jums už mūsų stebuklus.

2019-11-08, 10:09 | Registruotas lankytojas 3

Apsilankymas pas ginekologus nėra vienas iš maloniausiu, bet einant pas šia gydytoja...
Niekad nesijaučiu nepatogiai.Visada gaunu reikiama pagalba ir patarimus.
Ji nuostabi gydytoja ir nuostabus supratingas, rūpestingas žmogus.
Ačiū Jums!!!
Sėkmės!!!

2019-07-11, 11:51 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū puikiai gydytojai Rūtai Liutkevičienei už kokybiškas ir išsamias nėščiųjų pamokas ir už priimtą gimdymą, skirtą dėmesį gimdymo metu ir po jo. Ačiū už greitą reakciją kai jos reikėjo, už surinktą profesionalų komandą ir be abejo už žmogiškumą ir šypseną :)

2019-06-25, 18:41 | Registruotas lankytojas 4

Pas šią gydytoją gimdyti neteko. Tačiau lankiausi jos paskaitoje ir norėčiau nuoširdžiai padėkoti už įkvepiančias - pozityvias žinias, puikią nuotaiką ir nepriekaištingą bendradarbiavimą su auditorija. Galiu drąsiai teigti, kad paskaitos metu gyd. Rūta įkvėpė man drąsos ir ryžto. Važiuojant gimdyti į viską žiūrėjau pozityviai ir su šypsena. Beje, gydytoja vizitavo mane palatoje po gimdymo. Klausė kaip sekasi, kaip jaučiuosi. Malonu sutikti tokių medikų. Žaviuosi Jumis ir Jūsų atliekamu šviečiamuoju darbu. Sėkmės!

2019-04-11, 04:25 | Registruotas lankytojas 3

Gimdžiau pas šią gydytoją beveik prieš 2 metus... ką galiu pasakyti, susidarė toks įspūdis, kad ji kiša tą skatinimą ir prie to pačio epidūrą reikia ar nereikia. Labai nenorėjau nei skatinimo, nei epidūro, buvo jau 7 cm atsidarymas, mane pririšo tonų įrašymui 2 valandoms, po ko pasakė, kad veikla ale sustojo! Tai sakau, leiskite man vaikščioti ir veikla atsinaujins. Tik papurtė galvą, pasakė, vis tiek skatinsim, prie to pačio įsiūlė epidūra. Sakau, aš jau turėjusi epidūrą ir man buvo žiaurūs galvos skausmai po jo. Patikino, kad čia nuo jo negali būti. Sutikau. Atėjus anesteziologei pasiteiravau, ar gali būti smarkūs galvos skausmai, pasakė, kad taip... Buvau pirmakartė, kažkaip nepastovėjau už save, bet jei vėl tektų pas ją gimdyti, mes jau šnekėtumėmės visai kitaip. Pasakius, kad nenoriu nuskausminamųjų, tai paklausė: " jūs ką, už natūralumą"? Tada sutrikau... o iš tikrųjų man neskaudėjo tiek, kad negalėčiau kentėti. Jos perdėtas spaudimas epidūrui ir kitiems nuskausminamiesiems tiesiog akiplėšiškas. Tipo, su nuskausminamaisiais atsipalaiduosi ir greičiau versis gimdos kaklelis.. o išėjo taip, kad sustojo veikla. O apie pašalinių poveikių paaiškinimą tai tyliu.... Nerekomenduoju, 2 metai praėjo beveik, o iki šiol jaučiu nuoskaudą už padarytą spaudimą.
Pliusas: tikrai gerai susiuvo.

2018-09-26, 10:21 | Registruotas lankytojas 2

Gimdžiau pas šią gydytoja. Atidi, viską paaiškinanti, palaikanti, profesionali gydytoja. Esu labai patenkinta ir tikrai rekomenduoju.

2018-06-28, 09:28 | Registruotas lankytojas 7

Labai profesionali ir rūpestinga gydytoja. Gimdžiau pas ją labai sklandžiai, nors situacija ir nebuvo visiškai standartinė. Po gimdymo taip pat rūpinosi ir atsakė į visus klausimus, labai greitai priimdavo apžiūrai vien tik man dėl ko nors sunerimus (nors realiai viskas buvo gerai). Ačiū gydytojai!

2018-01-02, 15:57 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja! Gimdyti atvažiavau su niekuo nesitarusi (ir gimdymo metu nemokėjome nieko) ir labai džiaugiuosi, jog patekau pas šią gydytoją. Gimdymo metu nuolat jaučiau palaikymą, viskas vyko labai profesionaliai. Ačiū!

2017-12-10, 12:07 | Registruotas lankytojas 3

Labai konkreti, visada atsako i klausimus net ir nuotoliniu budu bendraujant. Ačiū Jai!

2017-11-13, 22:14 | IP: 78.56.233.198

Gydytoja puikiai ir profesionaliai prieme gimdyma. Nuosirdziai rekomenduoju.

2017-11-11, 20:36 | IP: 78.63.27.32

Gera daktare, rupestinga

2017-10-29, 15:17 | IP: *.*.*.*

2017-09-18, 20:00 | IP: 78.56.111.109

Pati nerealiausia gydytoja, kokią teko sutikti! Pakliuvau gimdyt pas ją nesitarus. Profesionali, rami, išsamiai ir aiškiai viską aiškina, nepalieka nežinioje. Nesugadinta, nesusireikšminus. Tokių dabar reta. Didelis Ačiū šiai gydytojai už pagalbą atkeliaujant mano mažylei į šį pasaulį.

2017-09-15, 11:45 | Registruotas lankytojas 1

Atvažiavau gimdyti su jokiu gydytoju nesitarusi iš anksto (kaip Lietuvoje vis dar yra įprasta). Pasikeitus pamainoms, galiausuai gimdymą priėmė ši puiki daktarė. Labai racionali, motyvuojanti ir kelianti pasitikėjimą. Gimdymas (mano požiūriu buvo nelengvas), bet daktarė priėmė visus teisingus sprendimus, kad nepakenkti vaikui. Ačiū jai ir kitoms dalyvavusioms gydytojoms.
Manau bent GN kontekste, jau laikas atsikratyti mitų, jog tik papildomai tariantis ir/ar mokant pinigus galima sulaukti kokybiškų paslaugų :)

2017-08-29, 13:52 | IP: 84.240.40.35

Labai maloni ir rūpestinga gydytoja, prižiūrėjusi mane viso nėštumo laikotarpiu. Kiekvieno apsilankymo metu nuodugniai apžiūrėdavo ir įvertindavo būklę, išsamiai atsakydavo į visus klausimus. Dažnai paskambindavo paklausti, kaip jaučiuosi. Gimdžiau taip pat pas šią gydytoją. Vėlgi, atsiliepimai tik patys geriausi, išliksiu dėkinga visą gyvenimą. Savo darbui atsidavusi gydytoja, pas kurią mielai gimdyčiau ir ateityje.

2017-08-16, 05:59 | IP: 78.56.190.12

Lankiausi per išeiginę, Žolines, sustresavus dėl nejuntamų judesių priimamajame.

Gydytoją sutikau pirmąkart. Itin profesionaliai ir nuoširdžiai atliko išsamią apžiūrą, įsigilino, skyrė laiko ir su šypsena bei patarimais išlydėjo.

Likau itin maloniai nustebinta ir su šypsena bei rami praleidau visą likusią dieną, kuri buvo įpusėjusi su didžiuliu nerimu.
Ačiū labai labai.

Rekomenduoju, tikiu, kad pas ją gimdant gausit tik geriausią priežiūrą.

2017-08-04, 12:30 | IP: 5.20.227.222

Esu labai patenkinta gyd. R. Liutkevičienės priežiūra ir dėmesiu. Gimdymas buvo labai sunkus, tačiau tik šios gydytojos deka visą tai sėkmingai praėjo ir baigėsi. Galbūt ir apie 3 vaiką pagalvosiu...:)

2017-07-15, 16:16 | IP: 84.32.81.13

Tokių atsidavusių ir mylinčių savo darbą kaip gyd. R.Liutkevičienė dar reiktų paieškoti. Šiais metais gimdžiau prie gydytojos , jutau tokį rūpestį ir dėmesį (jokių pinigų nebuvo mokėta, pati gydytoja kitą dieną buvo atėjusi aplankyti ir atnešė dovanėlių kūdikėliui), kad tikrai antrą vaiką gimdyčiau tik prie šios gydytojos. Aš visą gyvenimą jai lieku skolinga už priimtą mano Stebuklą!

2017-07-15, 11:51 | IP: 213.130.202.243

Esu labai patenkinta šios gydytojos darbu. Gimdžiau pas ją 2017 m. birželį, iš anksto nesitarus, pinigų nemokėjau. Dabar jaučiuosi labai dėkinga ir 100 Jums ačiū. Prisipažinsiu, dėl to nesitikėjau itin kokybiškos paslaugos valdiškoje įstaigoje, o pasirodo dar yra nesugadintų medikų. Gydytoja savo srities profesionalė. Antrą vaiką gimdyčiau tik pas ją.

2017-07-15, 00:17 | IP: 165.227.134.51

Likau labai patenkita vizitu pas gydytoją. Rekomenduoju.

2017-07-12, 19:57 | IP: 88.119.11.34

Puiki gydytoja, savo srities specialistė, dėmesinga, rūpestinga. Reta tokio atidumo ir nuoširdumo. Nuoširdus Ačiū!

2017-07-12, 10:47 | IP: 88.119.191.60

Nuoširdžiai dėkoju gydytojai už dėmesį, tikslią, itin profesionalią diagnostiką, rūpestingumą ir sėkmingą gydymą. Po kiekvieno vizito jaučiuosi rami, išklausyta ir išgirsta, todėl rekomenduoju šią gerą patirtį turinčią gydytoją kiekvienai. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe!

2017-07-07, 16:29 | IP: *.*.*.*

2017-03-18, 11:49 | IP: 213.159.51.80

Nuostabi gydytoja! Savo žinias ir paaiškinimus perteikia aiškiai ir suprantamai. Teko lankytis paskaitose, pašokti solo latino ir didžiausias valiooo- nesitarus pakliūti gimdymui. Ačiū už puikią patirtį sutinkant sąžiningą ir atsakingą gydytoją!

2016-12-14, 21:48 | IP: 90.138.87.117

Profesionali gydytoja, atsako į visus klausimus, pataria. Taip pat lankiau pas šią gydytoja Nestukes Solo Latino, lb patiko (pati prijaučiu sportui).

2016-08-27, 01:10 | IP: 46.251.53.12

Puiki daktare!