Pacientai, kurie rekomenduoja Nemira Kunickienė, %

"InMedica" klinika, Vytauto g. 145, Šiauliai

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05814, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šeimos gydytojas

Išduota: 2008-11-14, Nr. MPL-11809, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

"InMedica" klinika, Vytauto g. 145, Šiauliai
2023-03-30, 12:35 | Registruotas lankytojas 2

100% nerekomenduoju, nes gydytoja mano numone buvo gan nemandagi, į mano sveikatos problema visiškai nekreipė dėmesio, ko pasekmėje uždelstas gydymas pas kita sveikatos specialista pablogino mano sveikta!

2021-10-01, 11:51 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nerekomenduočiau šios gydytojos. Apkaltino atėjus su mažu vaiku, kad mes tokie pacientai ir atnešame jai ligas, kad jinai turi dirbti serganti, iš vis nesuprantu kaip leidžia per covido tokią situaciją dirbti gydytojai sergančiai.... paprašius telefono numerio su mažu vaiku jei kiltų neaiškumų, pasakė, kad ji turi per daug pacientų, kad dalinėtų telefono numerius. Labai nemaloni gydytoja. Tik blogiausi atsiliepimai.

2021-02-08, 14:42 | Registruotas lankytojas 3

Man asmeniskai tai gyd. iš DIDŽIOSIOS raidės, žmogus su kurio galima paprastai pasikalbėti, pasitarti. Specialistas išmanantis savo darba. Aš tikrai rekomenduoju.

2020-10-20, 06:31 | Registruotas lankytojas 9

Labai puiki seimos gydytoja! Drauge rekomendavo man ja, dar tik pradejau lankytis, taciau kolkas nenusivyliau. Isklausanti, maloni, duoda reikiamus tyrimus, sako sugrizti po ju. Po ilgo nesekmiu periodo su gydytojais (ne Lietuvoje) jauciuosi lyg pagaliau mano sveikatos problemu salinimas pradeda judeti is vietos. Aciu gydytojai!

2018-04-20, 09:33 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja pavyzdys, koks gydytojas turėtų būti.Ypač susidūrus su priešingybę(pavadujančia gydytoja) .Kompetetinga,supratinga,atidi,kantri,įsiklausanti,pasiaukojanti,maloni ir paprasta,tiek su vaikais,tiek su suaugusiais,tobulėjanti pagal laikmetį( jei ir klystanti,kaip medikas,bet nebijanti konsultuotis,tartis su kolegomis).Dėkui, kad tokia esi.

2017-03-24, 19:20 | IP: *.*.*.*

2017-01-27, 12:47 | IP: 46.251.42.16

Gyditoja is dydziosios raides

2016-03-05, 11:00 | IP: 78.58.21.202

Labai gera, profesionali,atidi,maloni, puikiai bendraujanti ir su vaikais, ir su suaugusiais pacientais .gydytoja.

2015-08-12, 09:00 | IP: 78.63.72.199

Labai šauni daktarė!

2015-06-04, 13:28 | IP: 62.80.225.59

Puiki gydytoja, kompetetinga, atidi, išklausanti.

2012-11-22, 21:33 | IP: 62.80.225.93

Labai maloni ir gera gydytoja

2012-06-11, 17:42 | IP: 62.80.225.93

Pati nuostabiausia ir rupestingiausia gydytoja kokia esu sutikusi.Gydytoja is didziosios raides.